260bets10 – 261bets10 – 262bets10 Giriş Adresleri

Bets10 giriş adresleri değişmeye devam ediyorsa, o zaman adresleri sizlere vermeye bizde aynen devam ediyoruz. En yeni adresler 260bets10 261bets10 262bets10.

En yeni adreslerle erişim hızla sağlanırken, sizler de hızlıca Bets10 Bonus ve Kampanya sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Birbirinden farklı, birbirinden iddaalı Bets10 bonusları kazandırmak için kullanıcısını bekliyor.

Ha bu arada, Bets10 kullanıcısını yalnızca beklemiyor, bir de arkadaş bonusu kampanyasıyla, arkadaşlarınızı Bets10’a davet ediyor. Davet formunu arkadaşına göndererek sizlerde bonus kazanabilirsiniz.

Bunun için;

Bets10‘da üyeliği olmayan bir arkadaşınızı, Bets10 davet formu ile Bets10’a davet etmeniz gerekiyor. Ondan sonra arkadaşınızın da davetinizi kabul etmesi ve ilk para yatırma işlemini gerçekleştirmesi gerekiyor. Hem siz hem arkadasınız bonus kazanır bu kampanayada. Her davet bir bonus kazandırır. Ne kadar çok davet o kadar çok bonus. Misafirperverlik bizlerin ruhunda varsa, gelsin davetler kazanılsın bonuslar.

Yukarıdaki kampanyada en çok kazanılan bonus miktarı 500 TL’dir. Şu an hemen aklına bir arkadaşınız geldiyse, davet formu için Bets10 girişini tıklayabilirsiniz.

Kazanılan bonusları nasıl kullanacağınız hakkında bilgi almak isterseniz, Bets10 bonus çevrim şartına burdan bakabilirsiniz.

Bets10 ‘da kazanılan tutar ya da bonusu nasıl çekebiliriz? diye soracak olursanız, yazımın içeriğinde ona da kısaca yer verelim:

Bir para çekme talebiniz en geç 24 saat içerisinde finans departmanı tarafından işleme alınmaktadır. Tüm işlemlerin detayları aşama aşama kullanıcıya bildirilmektedir. Para çekme işlmeleri içinde birçok farklı yöntem kullanılır. Bunlar:


1- Transfercard: Transfercard ATM kartına sahip olarak Bets10 hesabınızdan kolaylıkla para çekebilirsiniz.

2- EcoPayz: EcoPayz yöntemi ile para yatırma işlemi yapıyorsanız yine aynı yöntem ile 24 saatte çekebilirsiniz.

3- Banka Havalesi (Papara): Bu metod ile en az 250 TL çekebilirsiniz. Maksimum 5 iş günü sürmektedir.

4- Jeton Wallet: Daha önce jeton cüzdan yöntemi işe bir defa para yatırma işlemi yaptıysanız bu yöntem ile minimum 50 TL çekebilirsiniz.

Not: Para çekme işlemlerinde ya da herhangi bir şekilde bir problem yaşarsanız mutlaka bets10 müşteri destek canlı yardım sayfasına bağlanarak istediğiniz soruyu sorabilirsiniz.

Hem de 7/24.

Fan sitemiz bol şans diler.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...